Media Player Ekleme
1. Space'inizin önizleme sayfasını açın ve adres çubuğunda space adresinizin yazdığı yerin hemen arkasına /dllayoutsettings.aspx yazın ve Git'e tıklayın ya da Enter'a basın.

2. Gelen sayfada herhangi bir yere mouse'unuz ile sağ tıkladıktan sonra "Kaynak"a tıklayın. Böylece space'inizin HTML kodunu görüntüleyeceksiniz.

3. Yukarıdaki menüden "Düzen"e tıklayıp "Sonrakini Bul"u seçin. Arama kutusuna <br></div></FORM> yazın ve Enter'a basın.

4. </div> ve </form> yazılarının arasına imlecinizi getirerek aşağıdaki kodu yapıştırın (Kopyalama işlemi için CTRL+C, yapıştırma için ise CTRL+V tuş kombinasyonlarını kullanabilirsiniz.):

<div class=Part><input onclick='selectPartType(this);' type='checkbox' title='This is an unsupported module supplied for the purpose of evaluation.' id='MediaPlayer' name='PowerToy: Windows Media Player' value='MediaPlayer'><label for='pMediaPlayer'>PowerToy: Windows Media Player</label> <br></div>

5. Son olarak bu dosyayı .htm uzantısı ile yani yani bir web sayfası olarak kayıt edeceğiz. Bunun için yapmanız gerekenler:

* Yukarıdaki "Dosya" seçeneğine tıklayın ve ardından "Farklı Kaydet..."e tıklayın.
* Kayıt yeri olarak kolay hatırlayabilceğiniz bir klasör seçin (Örneğin, Belgelerim)
* Dosyanıza bir isim verin ve dosya isminin sonuna .htm ekleyin.
* Kayıt türü olarak: Tüm Dosyalar seçeneğini tıklayın
* Kodlamada UTF-8 seçeneğini tıklayın
* Ve "Kaydet"e tıklayın.

6. Şimdi dosyayı kayıt ettiğiniz klasöre girerek açın. Eğer işlemleri doğru yaptıysanız dosyanız Internet Explorer'da açılacaktır. Aksi takdirde 5'inci adımdan sonrasını gözden geçirin ve hepsini doğru yaptığınızdan emin olun!

Pencereyi Kapat